![]() |
||||||||||||||||||
|
| ||||||||||||||||||
|
Home
Reviews
Reallife
Zesde Duitse Flightsim Conferentie

| Zesde Duitse Flightsim Conferentie |
| zondag 26 oktober 2008 14:24 GMT+1 | |
|
De zesde Duitstalige Flightsim Conferentie (25 oktober 2008).
Voor de zesde keer werd dit jaar de Duitse Flightsim Conferentie gehouden. Zoals ieder jaar was Aerosoft de organiserende partij, en was het auditorium van vliegveld Paderborn/Lippstad de locatie. Deze keuze is niet zo verwonderlijk, aangezien Aerosoft haar kantoor heeft op het tegen het vliegveld gelegen bedrijvenpark. Ook is deze locatie erg goed bereikbaar voor vele mensen. Vanuit Nederland is het in een uurtje of 3 met de auto te bereiken. Ook vanuit Duitsland is Paderborn binnen een redelijke tijd te bezoeken. Er waren zelfs mensen die met het vliegtuig gekomen waren, waarbij ze op slechts 45 minuten van hun huis waren ingestapt.
Een verder in het oog springende stand was die van FSMagazin, het Duitse blad voor Flightsimmers. Zoals ieder jaar werd Bert Groner vergezeld van zijn vrouw Claudia. Samen leiden ze het uitgeverij die naast FSMagazin sinds kort ook Train Sim Magazin uit geeft.(vele liefhebbers van FS schijnen ook tijd aan het treinen te zijn.) FSMagazin zal ook op het FSWeekend aanwezig zijn, dit voor de eerste keer in de historie.
Ook Flight1 was wederom aanwezig. Uiteraard hadden die ook een aantal nieuwe producten die ze vol trots aan de vele bezoekers lieten zien. Zo zie je op de achtergrond de affiches voor de Digital Aviation Fokker 70/100, de B-24 en de Hunter. Deze laatste twee zijn gemaakt door AlphaSim en worden sinds kort door Flight1 als boxed versie op de markt gebracht. In de Flight1 stand was de Hunter vliegend te bewonderen. Flight1 vertegenwoordiger Paul Golding vertelde me in een gezellig onderonsje dat hij die onder de indruk was van dit vliegtuig, en dan met name van het “outside” model. Volgens Paul zullen er in de toekomst meer AlphaSim producten bij Flight1 uitgebracht worden. Ik heb er bij Paul op aangedrongen om ook zeker eens naar de helikopters van AlphaSim te kijken, die er zeer zeker mogen wezen. Paul heeft me toegezegd dit serieus te overwegen. Dit omdat er maar weinig boxed helikopters van goede kwaliteit zijn. Als voorbeeld heb ik de Lynx, de Seaking en de CH-53/MH-53 genoemd. Paul heeft hiervan aantekeningen gemaakt. Hopelijk horen en zien we hier in de toekomst meer van.
Er waren meer bezoekers van buiten Duitsland. Zo waren er de mensen van Flight Illusion uit België. Ook dit zijn terugkerende gasten in Paderborn. Dit jaar ook van de partij waren de mensen van PC Pilots Ireland. Jawel uit Ierland! Zij gaven ook “acte de precance” Dit is een zeer aktieve groep virtuele vliegers.
Robert kon ook te melden dat het volgende project de 737Ng 2.0 zal zijn. Hierbij zal gebruik worden gemaakt van de speciaal voor de MD-11 ontwikkelde technieken . Er is echter geen zicht op een release datum. Dit zal de eerstkomende maanden niet gaan gebeuren, dat is wel zeker. Verder zullen we je als FSVisions bezoeker, natuurlijk op de hoogte brengen zodra wij meer weten. Het was een indrukwekkende lijst aan mensen die allen open stonden voor onze vragen. Aan het einde van de dag was er nog de podium diskussie met een aantal mensen die om uiteenlopende reden zich hebben bewezen in de FS wereld. De discussie was over de toekomst van FS. Aan het eind van de dag kijk ik met een tevreden gevoel terug. Ik heb veel nieuwe zaken gehoord en gezien. Ook heb ik met veel mensen kunnen spreken, die met evenveel enthousiasme als wij van FSVisions hebben , de vragen van alle bezoekers beantwoordden. Via deze weg wil ik de organisatie van deze 6e Duitstalige FS Conferentie heel hartelijk bedanken voor deze voortreffelijke dag. Ik kijk nu al uit naar de 7e versie die volgend jaar hopelijk wederom gehouden zal worden.
Meer foto's in het FSVisions forum. Link: http://www.fsvisions.nl/forum/index.php?topic=1023.0
|
| < Vorige |
|---|
| ©
Copyright 2007/2010 FSVisions.nl. Overnemen artikelen niet toegestaan! |