World Update XVII: United Kingdom & Ireland uitgekomen

Gisteren is alweer de 17e World Update verschenen voor Microsoft Flight Simulator. Deze keer een update van het Verenigd Koninkrijk en Ierland. De update bevat het volgende:

  • 16 TIN cities:
    • Bristol, Brighton, Greater London, Heathrow, Leeds-Bradford, Liverpool, Newcastle-Sunderland, Welling, and Wembley in England
    • Cork, Dublin, and Cliffs of Moher / Liscannor in Ireland
    • Edinburgh and Glasgow in Scotland
    • Cardiff in Wales
    • Gibraltar
  • 79 points of interest (POIs):
    • 31 in England, 13 in Ireland, 5 in Isle of Man, 11 in Northern Ireland, 1 in Orkney / Scotland, 9 in Scotland, and 10 in Wales.
  • 5 handcrafted airports:
    • Farnborough Airport (EGLF) and London Stansted Airport (EGSS) in England
    • Cork Airport (EICK) in Ireland
    • Sumburgh Airport (EGPB) in Scotland
    • Cardiff (EGFF) in Wales

De update is nu gratis te downloaden via de in-game Marketplace. Bekijk de trailer hieronder.

 

2 Reacties

  1. Bram Stikkel schreef:

    O, zit Ierland er toch ook bij? (ik had tot nu toe alleen gelezen over Engeland, Schotland en Wales…)

  2. WielXP schreef:

    Ja. zit er in. Dublin is echter niet zo mooi als london en helaas ook (nog) niet compatible met de Orbx dublin landmarks. De Guiness fabriek is echter net als het google kantoor wel herkenbaar.
    Daar staat tegenover dat het kasteel van Kilkenny (een stadje wat het waard is om zeker eens te bezoeken weet ik uit eigen ervaring) er nu wel inzit als POI.

Toggle Dark Mode