FSDG Teruel Airport uitgebracht
De meeste mensen zullen Teruel Airport (LETL), gelegen in het oosten van Spanje, niet kennen. Dat klopt ook, want deze voormalige militaire basis is vandaag de dag voornamelijk in gebruik als opslagplaats voor vliegtuigen. Hiermee is het een van de meest unieke luchthavens van Europa. Het droge klimaat hier tussen Valencia en Zaragoza maakt het de locatie om inactieve vliegtuigen langdurig te parkeren. Tijdens de COVID 19-pandemie stonden ruim 100 vliegtuigen van verschillende grote luchtvaartmaatschappijen geparkeerd op de vele parkeerplaatsen.
Tegenwoordig wordt de luchthaven voortdurend geüpgraded en uitgebreid, omdat deze nu dienst doet als onderhoudscentrum voor verschillende luchtvaartmaatschappijen. Tientallen vliegtuigen zijn luchtdicht afgesloten te zien, terwijl andere worden gestript of ontmanteld. In de nieuwe gigantische hangar kunnen twee A380’s worden geparkeerd en onderhouden, terwijl verschillende luchtvaartmaatschappijen hun ‘Superjumbo’s’ weer in actie roepen.
De Aeropuerto de Teruel herbergt ook de PLD Space Propulsion-testfaciliteit, waar raketmotoren voor het particuliere Spaanse ruimteprogramma worden getest.
Je kunt deze scenery nu aanschaffen via o.a. simMarket en de web site van FSDG. Bekijk alle features hieronder.
Features:
- Accurate and realistic rendition of Teruel Airport, Spain (LETL)
- Authentic light environment
- Dozens of parked aircraft
- MSFS technologies (dynamic lighting, reflective textures and more)
- Optimized for great performance and visual results
- Compatible with all known add-ons including GSX
- Manual included
Dank jullie wel voor de reacties, zowel hier als via de mail. Laat ik voorop stellen dat ik niet tegen…
Hierbij wil ik toch even mijn mening geven over het handelen van deze “Geldwolven” die geld ruiken over het hele…
Bedankt voor jullie reacties en steun!
Heel zuur. Maar lees ook dit voor je gaat betalen. Claims zijn wel terecht, maar vaak (veel) te hoog. https://tweakers.net/reviews/11256/blafbrief-over-dat-ene-leuke-plaatje-arnoud-engelfriet-over-auteursrechtinbreuk.html
Ik stel 50 euro beschikbaar voor het betalen van deel van de boete. Laat maar weten hoe ik eraan kan…
Ik vind het ergens wel jammer. De verbinding met de echte luchtvaart komt wat op afstand te staan. Tegelijkertijd zie…