Microsoft Flight Simulator bestaat 40 jaar

op 11 november is het 40 jaar gelden dat de eerste Microsoft Flightsimulator is uitgekomen. Wat is er in die tijd veel veranderd. Was in de eerste periode Meighs Airfield in Chicago het defaultveld, vanwwaruit je over een strakblauw meer Michigan kon vliegen in een resolutie van nog geen 150 pixels. Toch hadden we in die tijd net zo veel plezier als nu in onze highend , speciaal voor de Flightsim gebouwde PC’s.
Microsoft gaat dit heugelijke feit vieren door een speciale editie uit te brengen. Huidige bezitters van MSFS kunnen gratis updaten naar de 40e verjaardags editie.
Er zitten veel extra’s in deze editie, waaronder weer helikopters. Die ontbraken sinds 2006 in de Microsoft versies. Lees meer door hier en hier te klikken.
Bedankt voor de tip! Heel handige tool, werkt prima.
Ja en in een tussenzin word Hawaï en Antartica ook nog genoemd.
Ah, leuk. Inclusief Papua Nieuw Guinea en Indonesië! (mijn favoriete locaties)
EINDELIJK !!!!!
Wat mij opvalt is dat er ineens meer en meer 'developers' op de markt komen die een graantje mee proberen…
Ik ben erg benieuwd naar een review. Wel vraag ik mij af of een dergelijk product niet te vroeg is.…