MSFS World Update 19 Zuid Amerika

Vanavond 25 september 2024 werd tijdens de live stream aangekondigd dat de laatste world update 19 voor MSFS dit jaar uitkomt op 3 december 2024 en Brazilie, Suriname, Frans Guiana en Guyana omvat. De update voorziet in 7 vliegvelden en 75 poi’s. Highlight is natuurlijk Rio de Janeiro.
Tegelijk komt dan ook de laatste local legend van dit jaar uit voor MSFS 2020 nml. de CAP4 Paulistinha.
Deze world update komt dan ook meteen in MSFS 2024. Overigens komen toekomstige worldupdates van MSFS2024 dan ook beschikbaar voor MSFS 2020.
Graag gedaan WielXP! :-)
Dank
Hoi het CTD probleem met Sim Update 3 Bèta is inmiddels opgelost, zie mijn laatste artikel :-) https://www.fsvisions.nl/ctd-probleem-msfs2024-su3-beta-opgelost/
Of juist Roblox v100?
Hoi WielXP, Dank voor de tip, ga het zeker eens proberen! Fijn weekend! M.v.g. Matthias
Naast dit nieuwe vliegtuig met de carrier is er nu een gratis update van Mariana Islands World War II map.…