Nieuwe Tomato reflectie profielen

Na ons How-To artikel over TomatoShade kunnen we vandaag melden dat er weer een serie nieuwe custom reflectie profielen uitgebracht zijn. Deze reflectieprofielen zijn meer ‘eye catching’ en beter qua prestaties dan de standaard profielen die meegeleverd worden met het TomatoShade tooltje.
Nabarun de Vreeze heeft de nieuwe profielen als download beschikbaar gesteld. De nieuwe profielen zijn o.a. geschikt voor de Aerosoft A320/21, CaptainSim 757 RR en Aerosoft CRJ.
Dank
Hoi het CTD probleem met Sim Update 3 Bèta is inmiddels opgelost, zie mijn laatste artikel :-) https://www.fsvisions.nl/ctd-probleem-msfs2024-su3-beta-opgelost/
Of juist Roblox v100?
Hoi WielXP, Dank voor de tip, ga het zeker eens proberen! Fijn weekend! M.v.g. Matthias
Naast dit nieuwe vliegtuig met de carrier is er nu een gratis update van Mariana Islands World War II map.…
Wordt een leuk weekend lekker knallen !!!