Prepar3D v4.3 binnenkort beschikbaar

Dit weekend was er een hoop nieuws te melden vanuit Las Vegas. Daar was de jaarlijkse FlightSimExpo. Web site pcflight.net had een podcast met Adam Breed, één van de ontwikkelaars van Prepar3D. Hij gaf aan dat deze maand v4.3 van Prepar3D uitkomt.
Dit past mooi in de release van de Aerosoft Airbus, die gepland staat op 26 juni. Mathijs Kok gaf aan dat er ongeveer zo’n 10 dagen nodig is om te testen op een nieuwe versie, maar dat de nieuwe Airbus wel beschikbaar komt op Prepar3D v4.3. Dit zou betekenen dat we Prepar3D v4.3 zeer binnenkort mogen verwachten.
Luister het gehele interview met Adam Breed hier.
Graag gedaan WielXP! :-)
Dank
Hoi het CTD probleem met Sim Update 3 Bèta is inmiddels opgelost, zie mijn laatste artikel :-) https://www.fsvisions.nl/ctd-probleem-msfs2024-su3-beta-opgelost/
Of juist Roblox v100?
Hoi WielXP, Dank voor de tip, ga het zeker eens proberen! Fijn weekend! M.v.g. Matthias
Naast dit nieuwe vliegtuig met de carrier is er nu een gratis update van Mariana Islands World War II map.…