TaiModels Cairo International Airport uitgebracht
Ontwikkelaar TaiModels brengt ons, op de valreep van de zomervakantie, Cairo International Airport (HECA) voor Microsoft Flight Simulator.
Cairo International Airport is de belangrijkste internationale luchthaven van Caïro en de grootste en drukste luchthaven van Egypte. Het dient als de primaire hub voor Egyptair en Nile Air, evenals verschillende andere luchtvaartmaatschappijen. De luchthaven ligt in Heliopolis, ten noordoosten van Caïro, ongeveer vijftien kilometer (acht zeemijl) van het zakengebied van de stad en heeft een oppervlakte van ongeveer 37 km2. Het is de drukste luchthaven van Afrika en een van de drukste luchthavens in het Midden-Oosten in termen van totale passagiers.
De scenery is nu alleen verkrijgbaar bij simMarket, maar vermoedelijk volgen andere stores (iniBuilds en Orbx) later… Bekijk de trailer en features hieronder.
Features:
- Hand made and detailed PBR ground markings and textures according to the most recent airport situation
- Hand made, Realistic terminals, cargo buildings airport buildings using MSFS PBR materials
- Realistic airport lighting
- Taxiways, aprons
- Optimized for performance to be used on most types of systems
- Custom jetways
Dank jullie wel voor de reacties, zowel hier als via de mail. Laat ik voorop stellen dat ik niet tegen…
Hierbij wil ik toch even mijn mening geven over het handelen van deze “Geldwolven” die geld ruiken over het hele…
Bedankt voor jullie reacties en steun!
Heel zuur. Maar lees ook dit voor je gaat betalen. Claims zijn wel terecht, maar vaak (veel) te hoog. https://tweakers.net/reviews/11256/blafbrief-over-dat-ene-leuke-plaatje-arnoud-engelfriet-over-auteursrechtinbreuk.html
Ik stel 50 euro beschikbaar voor het betalen van deel van de boete. Laat maar weten hoe ik eraan kan…
Ik vind het ergens wel jammer. De verbinding met de echte luchtvaart komt wat op afstand te staan. Tegelijkertijd zie…